Kur nusipirkti kriptovaliutų?


Šiuo metu rinkoje yra gausybė vietų, kuriose galima nusipirkti kriptovaliutų. Vis dėlto, siūlyčiau naudotis arba pačiomis populiariausiomis arba sparčiai augančiomis ir jau spėjusiomis užsirekomenduoti keityklomis. Keli saugūs, funkcionalūs bei išbandyti variantai, su kuriais niekada neteko turėti problemų, pateikti žemiau.

BINANCE


Šiuo metu tai pati populiariausia keitykla. Labai platus monetų pasirinkimas, plačios galimybės įnešti/išsiimti lėšas, keli vartotojo sąsajos pasirinkimai pagal patirties lygį. Binance šiai dienai yra kripto keityklos standartas, tačiau net ir be keityklos šioje platformoje yra kitų būdų įdarbinti savo monetas, pvz. indėliai (staking). Taip pat, Binance gali pasigirti vienais mažiausių mokesčių tiek įnešant/išsiimant lėšas, tiek perkant/parduodant kriptovaliutas. Apie tai, kaip padėti pirmuosius žingsnius ir nusipirkti kriptovaliutos šioje keitykloje jau rašiau straipsnyje Kaip nusipirkti kriptovaliutų? Binance pradžiamokslis.

BINANCE REGISTRACIJA


Svetainė: https://www.binance.com/en

BITPANDA


Į Europos rinką orientuota ir sparčiai auganti keitykla, registruota Austrijoje.

Vienas geriausių pasirinkimų naujokui. Turi dvi vartotojo sąsajas: basic, skirtą pradedantiesiems, todėl labai intuityvią ir lengvai suprantamą bei pro, kuria naudojasi labiau patyrę. Basic versijoje Bitpanda siūlo platų gerai žinomų kriptovaliutų pasirinkimą ir net jų indeksus (pirkdami indeksą, įsigyjame kelių monetų mišinį) volatilumui sumažinti. Be kripto, šioje keitykloje galėsime įsigyti tauriųjų metalų, paremtų realiomis atsargomis, susikurti taupymo sąskaitą ir lengvai sekti savo portfelį.

BITPANDA REGISTRACIJA
Užsiregistravę per šią nuoroda, atlikę bent 25€ depozitą ir už juos nusipirkę kriptovaliutos,
10€ bonusą gausite dovanų.

Svetainė:
https://www.bitpanda.com/en

COINMETRO


Mažiau žinoma, tačiau daug ambicijų turinti ir aukštus reikalavimus sau kelianti kokybiška keitykla, registruota netolimoje Estijoje. Coinmetro pasižymi tuo, jog dažnai viena pirmųjų rinkoje pasiūlo savo naudotojams įsigyti kokybiškų ir kaip paaiškėja vėliau, daug potencialo turinčių sėkmingų projektų, pvz. Chainlink ar Parsiq. Coinmetro taip pat garsėja itin gera pagalbos komanda (support), dirbančia visą parą. Rekomenduoju pinigus įnešti SEPA banko pavedimu. Pinigai suvaikšto greitai, o mokestis – tik 1 Euras. Pavedimas kortele, žinoma, taip pat greitas, tačiau kainuos 3% nuo pavedimo sumos.


COINMETRO REGISTRACIJA
Užsiregistravę per šią nuorodą ir nusipirkę kriptovaliutų už 250€, gausite 5€ bonusą.


Svetainė:
https://coinmetro.com/

*Pastaba. Pateiktos nuorodos yra referalinės – paspaudę ant jų ir užsiregistravę keityklose šiek tiek paremsite tinklaraštį (be abejo, tai Jums nieko nekainuos). Jei to daryti nenorite, naudokitės nuoroda į pagrindinę svetainę.

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.